Západočeská univerzita v Plzni

Západočeská univerzita v Plzni

Západočeská univerzita v Plzni

Máme za sebou realizace a technické vybavení celé řady vysokoškolských učeben i poslucháren, například v Plzni (ZČU, LF UK) nebo v Praze (FF UK, FTVS UK, MFF UK). Mezi nejžádanější vybavení patřily především komplety interaktivními dotykové tabule TRIUMPHBOARD (celosvětově úspěšná česká značka) spolu s výkonnými projektory s ultrakrátkou projekční vzdáleností. Jednalo se o dodávky na klíč, součástí vždy bylo softwarové vybavení pro podporu vzdělávání studentů včetně proškolení učitelů.
Z důvodu vyšších nároků na vizualizaci výukových materiálů jsme spolu s projektory instalovali velkoformátová, elektricky stahovatelná plátna, pro potřeby většího pracovního prostoru pro poznámky jsme dodávali bílé keramické tabule s šířkou více než 600 cm. Taková plocha dokáže uspokojit
i náročnější uživatele, navíc na část tabule je možné promítat data z projektoru.
Zájem byl také o volitelné doplňky, které dále rozšiřují možnosti využití nebo uživatelům zjednodušují práci. Jedná se například o možnost připojení přenosného počítače jediným kabelem nebo dokonce bezdrátové připojení ke kompletu s možností přepínání mezi více uživateli. Za standardní vybavení dnes považujeme přípojná místa umístěná na stěně nebo na pracovním stole. U stolních přípojných míst je zájem zejména o modely, které se aktivují tlačítkem a v uzavřeném stavu nijak nenarušují plochu pracovní plochu.

1/0