NAŠE SPECIALIZACE

 
01 / Komplexní řešení od A do Z
Analýza stavu, návrh řešení, realizace na klíč

Ať už jste osoba, škola nebo firma, nejdříve Vás potřebujeme poznat - kdo jste, co děláte, co Vás trápí, kam se chcete posunout, bude to digitální zasedačka nebo učebna, zvýšení interaktivity prostředí, nové chytré technologie? Analyzujeme stav Vašeho vybavení a ukážeme si možnosti řešení včetně kalkulace. S námi se zbavíte starostí s dodavateli, péčí o HW a SW, výběrem subdodávek, servisem, školením a dalším Vaším rozvojem.

.digiotech toto vše zvládne za Vás bez starostí a stresu. Nechte řešení od A do Z na nás.

 
02 / Vybavení pro firmy a školy
Audiovizuální a interaktivní technika, chytré technologie pro školy, kanceláře i domácnosti, digitální učebny a zasedací místnosti

Vybavíme Vás nejen audiovizuální a prezentační technikou, ale zařídíme také kompletní vybavení - od koberce přes kancelářský nábytek a židle až po doplňky jako klasické či digitální tabule, projektor atd.

Jsme spolehlivým partnerem pro školy i firmy v oblasti vybavování vzdělávacích místností (tzv. chytrých učeben), konferenčních a kulturních sálů, domácností i veřejných prostor.  

 
03 / Projektová činnost a konzultace
Dotační programy, výzvy IROP a Šablony III pro školy

Pomůžeme najít zdroje financování tu správnou dotaci či výzvu. Sledujeme dotační programy, orientujeme se ve veřejném financování škol atd. Vyřídíme za Vás vše potřebné a dovedeme Vás až do cíle...

 
04 / Pronájem prezentační techniky
Dlouhodobé i krátkodobé zápůjčky včetně zaškolení a dopravy

Organizujete akci, prezentaci, školení či firemní event? Potřebujete k tomu vybavení jako je projektor, digitální tabule, plátno, profesionální ozvučení nebo třeba zajistit vše pro videokonferenci? Dnes už není potřeba toto vše draze kupovat. 

PRONAJMĚTE SI CO POTŘEBUJETE!


Zajistíme i obsluhu zapůjčené techniky prostřednictvím našich specialistů.

 
05 / Podpora zákazníků
Technická podpora, servis, školení a vzdělávání zákazníků

Chápeme Vaše potřeby a starosti, a proto pro naše zákazníky zajišťujeme technickou podporu 24/7. Řešíme Vaše starosti a servis prezentační a další techniky k nim neodmyslitelně patří.

 

Zajišťujeme záruční či pozáruční servis a na dobu servisu zápůjčku náhradního zařízení.

Servis provádíme jak na námi dodaných produktech, tak i na výrobcích pořízených jinde.

 
06 / Digitální učebna
Moderní řešení a koncept pro školy.

Představujeme Vám koncept pro moderní školu s názvem Digitální učebna. Jejím základem je a vždy bude kompetentní vyučující, nikoli nepřeberné množsví zařízení všeho druhu. Veškerá technika je pečlivě vybrána a nastavena tak, aby byla obsluha co nejjednodušší a maximálně efektivní.

 

Moderní techniku zapojujeme do výuky s cílem zvýšit kvalitu vzdělávacího procesu. V konceptu Digitální učebny nejsme omezeni stěnami ani technickým vybavením, ale využívá se i to nejlepší z dostupných aplikací a služeb pro sdílení dat prostřednictvím internetu. Toto je základem distanční výuky.